R

RESTAURACJA

 

RESTAURACJA
I NIE TYLKO

W Cristal SPA uważamy, że smaczne jedzenie jest dopełnieniem udanego wypoczynku, dlatego w naszej restauracji serwujemy dania przyrządzane tylko z sezonowych, lokalnych składników – zawsze świeżych. Nasz szef kuchni zawsze stara się zaskoczyć Gości odpoczywających nad morzem ciekawymi daniami.

RESTAURACJA - MIEJSCE SPOTKAŃ

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce, to tutaj najczęściej spotykają się wszyscy nasi Goście. Pragnęliśmy, aby atmosfera panująca w restauracji była nieskrępowana, a przestrzeń, którą stworzyliśmy dawała Gościom swobodę do interakcji. Dla osób ceniących sobie spokój i dyskrecję zapewniono boksy.

Dania serwowane są Gościom w postaci szwedzkiego stołu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są dania ciepłe, zimne, przekąski i desery.

Szef kuchni Cristal SPA zaprasza na wyśmienite dania, które zachwycają smakiem i są przygotowywane wyłącznie z najlepszych składników według ciekawych przepisów.

KAWIARNIA

Przy restauracji znajduje się także stylowa kawiarnia, w której serwujemy przepyszne desery, lody, ciasta. Aromat świeżo mielonej kawy, który unosi się w powietrzu, zachęca do wejścia. Warto tu zajrzeć!

SKŁADNIKI

Sekret naszych dań to składniki, które starannie selekcjonujemy oraz sprawdzeni dostawczy. Stawiamy na lokalne składniki, które wiemy, że są zawsze świeże i trafiają do nas najczęściej prosto od producenta.

A LA CARTE

Nasza restauracja serwuje przepyszne i wyszukane dania a la carte. Każdy może zamówić swój wyjątkowy obiad lub zaprosić bliską osobę na romantyczną kolację przy świecach i lampce szampana.