POKOJE

&

Obiekt oferuje 63 komfortowe, luksusowo wyposażone pokoje (pokoje dwuosobowe, dwuosobowe z dostawką, Apartamenty i rodzinne pokoje typu twin).

Wszystkie pokoje posiadają balkony, apartamenty oferują przestronne tarasy.

1-OSOBOWY

Dla ceniących prywatność i wygodę – pokój dwuosobowy typu Standard może być także wykorzystany przez jedną osobę. Już teraz rezerwuj swój wymarzony pobyt nad morzem w Cristal SPA!

 

2-OSOBOWY STANDARD

Wszystkie pokoje dwuosobowe typu Standard są doświetlone i słoneczne. Kolorystyka pokoi jest spokojna, co ma na celu stworzyć przytulny klimat oraz sprawiać przyjemność z przebywania w pokoju.
 

2-OSOBOWY STANDARD+

Dla osób ceniących sobie przestrzeń oraz wygodę w każdym calu, przygotowano specjalne pokoje dwuosobowe typu Standard PLUS, które mają po 18.5 m² powierzchni. To gwaracja udanego urlopu.
 

3-OSOBOWY

Pokoje 3-osobowe to przestrzeń, która jest idealnie rozplanowana i funkcjonalna. Pokoje mają powierzchnię od 20 do 24 m². Cristal SPA pokój przestaje być tylko miejscem do spania.

 

STUDIO

Pokoje typu Studio w Cristal SPA to wspaniałe rozwiązanie dla rodzin i znajomych, którzy pragną odpoczywać wspólnie i nieskrępowanie. Pojedynczy pokój typu Studio to dwa pokoje typu Standard.

 

APARTAMENT

Apartamenty dwupokojowe w Cristal SPA to najwyższa klasa wypoczynku, to synonim luksusu i przestrzeni. Każdy apartament ma aż 46 m² powierzchni oraz dodatkowo aneks kuchenny.