O

OKOLICA

 

W OKOLICY CRISTAL SPA

W najbliższym tylko sąsiedztwie obiektu Cristal SPA, nad morzem znajduje się niezliczona ilość atrakcji zarówno tych przyrodniczych jak i turystycznych. Poniżej opisujemy tylko ich krótką listę, która absolutnie nie przedstawia wszystkim pięknych, wartych odwiedzenia miejsc niedaleko Cristal SPA. Więcej informacji dotyczących atrakcji otrzymać można bezpośrednio w naszej recepcji.

DZIKIE WYDMY

Malownicze wydmy to niewątpliwie symbol Dźwirzyna. Cristal SPA zlokalizowane jest właśnie na jednej z takich pięknych, naturalnych wydm, które stanowią o jego wyjątkowości.

PRZYSTAŃ JACHTOWA

Na terenie Dźwirzyna znajduje się urocza przystań jachtowa, która jest wielkim atutem tej nadmorskiej miejscowości oraz stanowi o jej wyjątkowej atrakcyjności turystycznej.

LASY SOSNOWE

Dźwirzyno to miejscowość nadmorska, w której nadal zachował się piękny drzewostan i cały kurort otoczony jest sosnowym lasem. Panuje tu wszechobecna natura i zieleń.

LATARNIA MORSKA

Przy samym wejściu do Kołobrzeskiego portu (10 km od Cristal SPA) znajduje się Latarnia Morska, która jest wspaniałą atrakcją turystyczną, którą warto odwiedzić będąc w Kołobrzegu.

PORT W KOŁOBRZEGU

Kołobrzeg jest najbliższym okolicznym dużym miastem portowym. Kołobrzeg połączony jest bezpośrednio z Dźwirzynem nadmorskimi ścieżkami rowerowymi, traktami spacerowymi i drogami.

WYCIECZKI MORSKIE

Dla tych dla których kąpiele morskie i słoneczne to za mało, z portu pobliskiego portu w Kołobrzegu wybrać się można na morskie wycieczki na Bałtyk. Ahoj Przygodo!