P

Pokoje

w Cristal SPA

1-osobowy

Dla ceniących prywatność i wygodę - pokój dwuosobowy typu Standard może być także wykorzystany przez jedną osobę. Już teraz rezerwuj swój wymarzony pobyt nad morzem w Cristal SPA!

Zobacz więcej

2-osobowy standard

Wszystkie pokoje dwuosobowe typu Standard są doświetlone i słoneczne. Kolorystyka pokoi jest spokojna, co ma na celu stworzyć przytulny klimat oraz sprawiać przyjemność z przebywania w pokoju.

Zobacz więcej

2-osobowy standard +

Dla osób ceniących sobie przestrzeń oraz wygodę w każdym calu, przygotowano specjalne pokoje dwuosobowe typu Standard PLUS, które mają po 18.5 m² powierzchni. To gwaracja udanego urlopu.

Zobacz więcej

2-osobowy komfort

Pokoje 2-osobowe typu Komfort to przestrzeń, która jest idealnie rozplanowana i funkcjonalna. Pokoje mają powierzchnię od 20 do 24 m². Cristal SPA pokój przestaje być tylko miejscem do spania.

Zobacz więcej

Studio

Pokoje typu Studio w Cristal SPA to wspaniałe rozwiązanie dla rodzin i znajomych, którzy pragną odpoczywać wspólnie i nieskrępowanie. Pojedynczy pokój typu Studio to dwa pokoje typu Standard.

Zobacz więcej

Apartament

Apartamenty dwupokojowe w Cristal SPA to najwyższa klasa wypoczynku, to synonim luksusu i przestrzeni. Każdy apartament ma aż 46 m² powierzchni oraz dodatkowo aneks kuchenny.

Zobacz więcej