K

Konferencje

w Cristal SPA

Udane
spotkania

Kluczem do sukcesu każdego spotkania biznesowego jest wybranie odpowiedniego miejsca. Miejsca, w którym nasi kontrahenci, partnerzy biznesowi, klienci będą czuli się dobrze i komfortowo. Takim właśnie miejscem jest Cristal SPA w Dźwirzynie. Zapraszamy do nas każdego rodzaju biznesowe eventy.

Sala konferencyjna

Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę na konferencję czy spotkanie biznesowe dopasowane do Państwa oczekiwań. Możemy zaaranżować salę konferencyjną w zależności od konkretnego scenariusza i charakteru spotkania.

Organizujemy także spotkania integracyjne, imprezy firmowe, eventy, konferencje, meetingi. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Służymy naszym doświadczeniem, wiedzą i słuchamy naszych klientów.


Oprócz samej imprezy biznesowej organizujemy także bankiety po spotkaniu, bale, wieczorne imprezy, wycieczki, w okresie letnim grille i wiele innych.


Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Meetingi

Meetingi organizowane w Cristal SPA to coś więcej niż zwykłe spotkanie biznesowe to zapewnienie swoim partnerom biznesowym najlepszych warunków do pracy. Cristal SPA to gwarancja udanego biznesu!

Wyposażenie

Nasza sala konferencyjna jest klimatyzowana i wyposażona w niezbędny sprzęt do przeprowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych (rzutnik, flipchart, WiFi, itd.). Biznes z nami to czysta przyjemność.

Sukces spotkania

W kompleksowej ofercie biznesowej Cristal SPA z Dźwirzyna (w trakcie spotkania) są także: serwis kawowy, poczęstunek, obsługa oraz wszystko co jest potrzebne, aby spotkanie okazało się sukcesem.